SWEDX Singo SWSST156-A1 Digital 15.6" LCD Touch Screen Display -05394 (One)
SKU:
THS-05394
Write a Review
Condition:
New
Current Stock:
MAKE AN OFFER
FOR SALE IS ONE
SWEDX Singo SWSST156-A1 Digital 15.6" LCD Touch Screen Display #05394
CONDITION DESCRIPTION
Open Box - This is a new unit that has
never been used and is in open box.
SPECS
Display Type TFT FHD LCD Panel
Display size 15.6
Active Display area 344,16 x 193,59 mm
Active Display area 0,17925 x 0,17925 mm
Pixel Arrangment RGB Vertical Stripe
Backlight Edge-LED
Max. Resolution 1920 x 1080 pixels
Display Color (Max) 256K corlars (RGB 6-bit +FRC)
Connection Interface USB
Touch Type Projective Capacitive
Touch OS Support TBD
Dimensions 10" x 42.91" x 19.68" (W x H x D)
Weight 21lbs
SHIPPING INFORMATION
RETURN INFORMATION
Brand:
SWEDX Singo
Model:
SWSST156-A1
Type:
Digital 15.6" LCD Touch Screen Display